Ogłoszenia na 9 czerwca

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. X NIEDZIELA ZWYKŁA -09.06. 24 r.na mszy św. o g. 12 30 -Rocznica I Komunii św. Dzisiaj jest też dzień wyborów do Parlamentu Europejskiego – starajmy się zgodnie z sumieniem wybierać kandydatów , którzy godnie będą

reprezentować Polskę i dbać o jej przyszłość i rozwój.

Nabożeństwa czerwcowe z litanią do NSPJ

codziennie w niedziele i dni w tygodniu po mszy św. o g. 18 00 !

2. Przeżywamy w tym tygodniu i wspominamy w liturgii ;

we wtorek 11.06.– św. Barnaby Apostoła

po mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej i osób zaangażowanych w przygotowanie jubileuszu parafii!

w czwartek 13.06.-św. Antoniego patrona naszego kościoła i Dzień Fatimski po mszy św. o godz. 18 00 w kościele MBF procesja Fatimska.Po procesji prosimy o pomoc w postawieniu namiotów i sprzętu na festyn jubileuszowy.. Prosimy o upieczenie ciast na festyn i przyniesienie w piątek wieczorem i zgłaszanie się do pomocy przy stoiskach i obsłudze festynu.

W piątek 14.06.-Bł. Michała Kozala bp. m.

w sobotę 15.06. Jubileusz 50-lecia parafii – zapraszamy do wspólnego świętowania ! Rozpoczynamy Mszą św. Jubileuszową w kościele MBF o godz. 12 00- a później Festyn Jubileuszowy –z bogatą ofertą; gry, zabawy z nagrodami, loteria fantowa , pokazy ratownictwa WOPR, pokazy żużlowe, występy artystyczne, i zabawa taneczna dla dzieci i dla dorosłych. Oczywiście kulinarnie urozmaicone posiłki i napoje .Będą tez do nabycia pamiątkowe medale z okazji 50- lecia parafii i do obejrzenia wspomnieniowa wystawa zdjeć z życia parafii w tym 50-leciu.

W przyszłą niedzielę III niedziel miesiąca prosimy o ofiary do kopert na fundusz remontowy-zwłaszcza, że konieczna będzie szybka i dość kosztowna wymiana tablic i modernizacja całej instalacji elektrycznej w kościele MBF.

Także w przyszłą niedzielę tj.16.06. i w następną 23.06 tradycyjnie po mszach św. będzie zbiórka do puszek „Caritas” na organizowane przez Caritas kolonie letnie dla dzieci z najuboższych rodzin.

3. Dziękujemy za wszelką pomoc ; dziękujemy za opiekę nad świątyniami i wokoło nich,dziękujemy też za ofiary na potrzeby parafii.„ Bóg zapłać”.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; Gościa Niedzielnego i Niedzieli

Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieńatwa Bożego i opieki Matki Bożej na každý dzień .

W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty + Szymona Krawczyka, rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy Miłosiernemu Bogu; wieczny odpoczynek…

Przewiń do góry
Skip to content